Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu

Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu

Düğün öncesi hem gelinin hemde damadın estetik yaptırmaları artık bir gelenek oldu.. Gelin ve damat adayları evlilik günlerinde kusursuz görünmek için nikah memurundan önce estetik plastik cerrahi doktorların kapılarını çalıyorlar. Erkekler en çok saç ektirirken bayanlarda ise botox ve yağ enjeksiyonu uygulamaları ilk planda geliyor.

Düğün öncesi estetik hazırlıkları düğünden aylar öncesinde başlıyor. O gün çok güzel ve kusursuz görünmek isteyen gelin ve damat yıllar sonra bile çektirdikleri gelin damat fotoğraflarına bakarak güzelliklei ve yakışıklıkları ile övünç duymak istiyorlar. Bunun içinse estetik rütüşlar gelin ve damadın imdadına yetişiyor.

Gelin ve damat lazer epilasyon uygulamaları

Lazer pilasyon tüylerin ve kılların kökten temizlenmesi demek.. Gelin ve damat istenilmeyen bölgelerdeki kılları aldırtıyor. Gelinler bacak, vücut, koltuk altı ve genital bölgedeki istenilmeyen kılları aldırırken damat ise yanak bölgesi, iki kaş arasındaki istenilmeyen tüylerden lazer epilasyon uygulamaları sayesinde kurtulabilir. Lazer epilasyon uygulamaları ile ortalama olarak 4 seansta çok iyi sonuçlar alınabilmektedir. Lazer epilasyondaki başarı oranı cihaza ve uygulanan bölgeye bağlı olarak değişmektedir. Örnek olarak yüz bölgesi ve göğüs bölgesinde yapılan lazer epilasyon uygulamalarında birden fazla seans yapılması gerekirken bacaklarda, koltuk altı ve genital bölgede bir kaç seansta sonuçlar mükemmel olabilmektedir.

Düğün öncesi bölgesel yağlardan kurtulun

Düğün öncesi en sık yapılan estetik uygulamalardan birisi de liposuction ile yağ aldırma işlemleri.. Bu işlemle beraber gelin adayları gelinlikleri içerisinde daha güzel bir görünüme sahip olurken balayında da kusurzu bir vücut ile denizin keyfini çıkartıyorlar. Bazı bölgelerde ne kadar spor yapılırsa yapılsın istenilmeyen kilolardan kurtulma sağlanmazken liposuction yada lazer lipoliz uygulamaları ile mükemmel sonuçlar alınabilmektedir.

Göğüs estetiği operasyonları ile dik göğüsler

Düğün öncesi yapılan operasyonlardan biriside göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme operasyonları.. Dekolte bir gelinlik giymek isteyen fakat göğüslerinden şikayetçi olan gelin adayları düğünden bir ay önce yaptırdıkları göğüs estetiği operasyonları ile göğüsleri daha büyük ve daha dik olabiliyor. Bu operasyonların gelinlik provalarına yetişebilmesi için en az 4-5 ay önceden yapılmasında fayda vardır.

Gelin ve damat photoshop istemiyoruz

Düğün fotoğraflarında her açıdan kusursuz bir güzelliğe sahip olmak isteyen gelin ve damat adayları, fotoğraflarında photoshop uygulamasına gerek kalmadan kendi güzellikleri ile objektiflere poz vermek istiyorlar. Özellikle yan profilden kötü görünüm istemeyen gelin adayları burun estetiği ile burundaki eğrilik, çıkıklık, şekil bozuklukları, büyüklük yada küçüklüğü düzelttirerek hem daha güzel hemde estetik bir görünüme kavuşuyorlar.

Damatların gelinlerden kalır yanı ne ?

Damatlarda gelinler gibi kusursuz görünebilmek için bir takım estetik uygulamalar yaptırıyorlar. Özellikle göğüs bölgesindeki büyüklükten şikayet eden damat adayları jinekomasti operasyonu olarak göğüsteki fazlalıkları aldırıyorlar. Bölgesel yağlanmalardan şikayetçi olanlar ie liposuction, kel olanlar saç ekimi operasyonları ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon uygulamaları ile damatlar kusursuz olma yarışına giriyorlar.

Saç ve sakal ektirmek moda oldu

Düğün sezonunda erkek damat adayları saç ve sakal ektirme yarışına giriyorlar. Saç ekimi merkezlerinde boş randevu günü bulmak ise adeta imkansız. Saç ekimi ise düğünden en az 3-4 ay önce yapılmasında fayda var.

Mezoterapi uygulamaları da yapılıyor

Hem gelin adaylarının hemde damat adaylarının saçları için mezoterapi yöntemi uygulanabiliyor. Gelin adayları daha sağlıklı ve canlı saçlar isterken damatlarda ekilen saçların daha gür gözükmesi için mezoterapi yöntemi uygulatıyorlar.

Yorum Gönder

SON YORUMLAR

Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu
Monnie tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Uzman Doktor tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
İrem tarafından 1 gün önce