Karın Estetiği ve Karın Germe Estetik Fiyatları

Karın Estetiği ve Karın Germe Estetik Fiyatları

Bazı kişiler kilolu olmamalarına rağmen diyet ve spor ile verilemeyen bölgesel yağlardan şikayetçi olurlar. Bölgesel yağlar karın ve çevresinde yağlı ve sarkık bir görüntü oluşturur buda kişinin estetik kaygılar içerisine girmesine sebep olmaktadır.

özellikle doğum sonrası hanımlar bu kaygılardan oldukça fazla şikayet etmektedirler. Açırı alınıp verilen kilolardan dolayı karın sarkıklığı ve karın bölgesindeki çatlaklıklar karın bölgesinde kötü bir görüntü oluşmasına bayanların psikolojik açıdan etkilenmelerine neden olur..

Bu sorunların tek çözüm yolu ise estetik karın germe operasyonlarıdır. Yapılan spor ve diyetler karın bölgesinin toparlanması için asla yeterli olmayacaktır..

Karın Estetiği Ameliyatlarının Riskleri

bayanların en çok rağbet ettikleri estetik cerrahi ameliyatlarından olan karın germe estetik uygulamaları da bazı riskler taşımaktadır. bu riskleri saymak gerekirse

Karın estetiği sonrasındaki enfeksiyonlar
Ameliyat sonrasında yaraların iyileşme süresinin gecikmesi
Karın bölgesinde iyileşemeyen izler
ve buna benzer bazı komplikasyonlar ameliyat risklerini oluşturmaktadır..

Karın estetiği ameliyatlarında görülen komplikasyonlar çok büyük sorunlara neden olmamaktadırlar. Doktortavsiyelerine uymanız ameliyat risklerini son derece azaltıcak ve komplikasyonların görülmemesini sağlayacaktır. Ameliyat sonrası alınacak olan antibiyotikler enfeksiyonların oluşmasını engelleyecektir. En büyük sorun ise sigara kullanımı ve alkol kullanımı gibi alışkanlıklardır bunların kullanımı ameliyat öncesinden en az iki ay önce bırakılmalı ve ameliyat sonrasında da bir süre asla kullanılmamalıdır. Bu alışkanlıklar yaraların iyileşmemesine veya geç iyileşmelerine neden olmaktadır.

Karın Estetiği Ameliyatlarının Uygulanışı

Karın estetiği operasyonları hastane ortamında genel anestezi altında uyutularak yapılan cerrahi işlemlerdir. Karın estetik ameliyatlarının süresi hastanın durumuna göre 2 – 4saat arasında yapılmaktadır. Ek kombinasyon ameliyatları ile beraber bu süre uzamaktadır. Ameliyatta sarkık fazla deri ve bölgesel yağlar uzaklaştırılarak karın kasları gerilir ve yeni göbek çukuru oluşturulur.

Hastaya karın estetiği ameliyatından sonra bir korse giydirilir. Karın estetiği ameliyatı öncesinde var olan karın çatlakları çoğunlukla kaybolur. Karın estetiği ameliyatlarına ek olarak yapılan liposuction operasyonları ile karın bölgesinde daha estetik bir görünüm oluşturulur.

Bazı hastalarda yanlızca karın bölgesi liposcution uygulamalarıylada sağlıklı estetik sonuçların alınabilmesi mümkündür. Bu hastalar en şanslı olan hastalardır. Bu uygulamar sonrasında hastanın vücudunda izler kalmayacaktır.

Karın Estetiği Ameliyatı Sonrasında Normal Hayata Dönüş

Karın estetiği ameliyatından sonra uygulanan dren 3-4. günde çıkarılır, karın estetiği ameliyatlarında eriyen dikişler kullanılsa da bazı hastalarda normal dikişlerde kullanılabilmektedir. Bu hastalarda dikişler 8-10. günlerde de alınabilir. Karın estetik ameliyatı sonrasında ilk banyo birinci haftanın sonunda yapılabilir. Onuncu günden sonra işe dönmekte bir sakınca olmaz.

Karın estetiği ameliyat izleri mayo iç bölgesine saklandığı için dışarıdan görünen bir iz olmayacaktır..

Diğer Estetik Ameliyat Fiyatları

Burun Estetik Ameliyat Fiyatları, Burun Estetiği Ücretleri
Karın Estetiği ve Karın Germe Estetik Fiyatları
Erkeklerde Meme Büyümesi Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları
Meme Dikleştirme Estetik Ameliyatı Fiyatları
Çene ve Boyun Estetiği Fiyatları
Estetik Saç Ekimi Fiyatları
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Jinekomasti Ücretleri, Fiyatları ve Maliyeti

Yorum Gönder

SON YORUMLAR

Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu
Monnie tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Uzman Doktor tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
İrem tarafından 1 gün önce