Kusursuz Selfie için Estetik Uygulamalar

Kusursuz Selfie

Popüleritesi bir anda artan ve fenomen olan selfie çılgınlığı dur durak bilmiyor. Psikolojik olarak bir bozukluk olarak görülen sosyal meday fenomenliği her ne kadar bu türle anlandırılsa da günümüzün en popüler kullanım alanlarından birisi… İnternette hangi sayfayı açarsak açalım bir selfie pozuna rastlıyoruz. Durum böyle olunca estetik plastik cerrahi doktorların kapısı selfie pozumun düzgün çıkmasını istiyorum diyenler tarafından aşındırılmaya başlandı..

Selfie pozuyla ilgili teknik ve kozmetik tüyoların verildiği internet siteleri ve dergi küpürlerinde nasıl daha güzel görünebiliriz sorusu aranmaya başladı. Peki kusursuz selfie konusunda estetik alanında neler yapılabilir ?

Burun ucu estetiği; Eğer önceden çekilen fotoğraflarınızda burun ucunuz düşük görünüyorsa ve bu durum fotoğraflardaki güzel görüntünüze engel oluyorsa burun estetiği operasyonu yerine yanlızca burun ucu operasyonu ile 5 dakika gibi kıa sürede çok estetik sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Enjeksiyon uygulamaları; Dolgu botoks enjeksiyonları, yağ enjeksiyonları ile ön bölgeden kusursuz pozlar verebilirsiniz. Estetik cerrahide öğle arasında uygulanan ve ağrısız, sızısız kanamasız bir şekilde 1 saat içerisinde işinize geri dönebileceğiniz uygulamalar sayesinde tüm kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Özellikle göz altı bölgeleri, kaz ayakları, iki kaş arasındaki çizgiler botoks uygulamaları sayesinde 15 dakikada mükemmel sonuçlar alabiliyor. Eğer dudak bölgenizde biçimsizlikler, yüz bölgesinde dolgu kayıpları, yanak bölgesindeki çıkık kemiklerden şikayetçi iseniz hem dolgu hemde yağ enjeksiyonu uygulamaları ile son derece estetik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Göğüslerinizden memnun değilmisiniz; Eğer küçük yada sarkık göğüsleriniz varsa meme toparlama yada dikleştirme operasyonları ile dolgun ve hacimli göğüslere sahip olabilirsiniz. Özellikle bu uygulamaların kalıcı olması da çok önemli bir özellik.. Ayrıca küçük göğüslere sahip olan kadınlar göğüs büyütme estetiği ile istedikleri ölçülere sahip olabilmektedirler.

Yorum Gönder

SON YORUMLAR

Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu
Monnie tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Uzman Doktor tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
İrem tarafından 1 gün önce