Meme Dikleştirme Estetik Ameliyatı Fiyatları

Meme Dikleştirme Estetik Ameliyatları fiyatları

Göğüsler bayanlarda yer çekiminden en fazla etkilenen organlardır. Kişide zamanın etkilerinden, yaşlanma ile birlikte, fazla alınıp verilen kilolar sonucunda bayanın derisine bağlı olarak göğüslerde sarkmalar gözlemlenebilmektedir. Göğüs dosununun zamanla gevşemesi meme başının istenilen noktadan çok daha aşağılarda olmasına ve buda bayanların göğüs bölgesinin estetik açıdan hoş durmamasına neden olur.

Hamilelik dönemlerinden sonra görülen sarkmalarda bayanları oldukça mutsuz eder. Sarkmaların nedeni deriye yada bağ dokularına bağlı olabilmekle beraber göğüs bölgesinde yeterli miktarda hacim olsa dahi deri sarkıklarından dolayı göğüslerde sarkmalar gözlemlenebiliyor. Hamilelik ve bebek emzirme sonrasında göğüslerdeki hacim oldukça kayboluyor. Hacim kaybolması içi boşalmış hacim kaybetmiş göğüs görünümleri oluşturuyor. Hacmini kaybeden göğüslerde ise sarkmalar üst düzeylerde oluyor.

Göğüslerde meydana gelen sarkmaların tek çözüm yolu estetik cerrahi operasyonlardır. Bu operasyonların dışında göğüslere yapılacak olan hiç bir müdahale bu sarkıklıkların giderilmesine engel olamayacaktır. Göğüs dikleştime ameliyatları oldukça beceri isteyen fakat yapıldığında da çok iyi sonuçlar veren estetik ameliyatlarından birisidir. Türkiyede yapılan göğüs dikleştime ameliyatları oldukça iyi sonuçlar verir ve çok fazla talep alan esteik işlemlerdendir.

Meme Dikleştirme Estetik Ameliyatı Öncesi

Öncelikli olarak göğüs dikleştirme ameliyatlarında diğer estetik ameliyatlarında olduğu gibi cerrah seçimi oldukça önemlidir. İyi bir cerrah tarafından yapılacak olan göğüs dikleştirme ameliyatlarından iyi sonuçların alınması kaçınılmazdır.

Ameliyat öncesinde doktorunuza bu ameliyattan neler beklediğinizi en ince ayrıntıları ile anlatmanız ameliyattan çok iyi sonuçların çıkmasına yardımcı olacaktır. Doktorunuzun sizin bu ameliyattan ne istediğinizi anlamasını sağlayınız.

Göğüs dikleştirme ameliyatı öncesinde doktorunuzla herşiyi paylaştığınıza emin olun varsa herhangi bir hastalığınız ailenizden gelen kalıtsal sorunlar, ilaç kullanımlarınızı, sigara alkol gibi alışkanlıklarınızı hiç birini atlamadan doktorunuza anlatınız.

Göğüs Dikleştirme Esteitik Ameliyatlarının Yapılış Aşaması

Göğüs dikleştirme ameliyatları genel anestezi altında uyutularak yapılan cerrahi operasyonlardır. Hastane koşulları içerisinde yapılan bu ameliyat öncesi planlama çok önemlidir. Yapılacak planlama ve hastanın beklentileri dikkate alınarak yapılan operasyonlar çok daha iyi sonuçlar vermektedir.

Göğüs dikleştirme ameliyatlarında yanlızca protez konulduğunda sonuçlar alınabilen bir operasyon olmasının yanı sıra ek kombinasyon uygulamalarınında oldukça fazla yapıldığı bir ameliyattır. Ek kombinasyonlardan kasıt kimbine yapılan estetik operasyonlardır. Göğüs dikleştirme ameliyatları ile beraber göğüs büyütme estetiği işlemleride aynı ameliyat sırasında uygulanabilmektedir.

Göğüs dikleştirme ameliyatları yaklaşık olarak bir saat kadar süren bir ameliyattır. bu ameliyata ek işlemler ve hasatnın durumuda eklendiğinde bu ameliyat süresi uzayabilir. Meme dikleştirme ameliyatlarında deri sarkıklıkları fazla ise göğüs bölgesinden deri ve yağ dokuları çıkarılır. Meme başı istenilen düzeye getirilerek ameliyat tamamlanır. Meme dikleştirme ameliyatlarından sonra göğüs bölgesinde izler olacaktır. Fakat endişelenmenize gerek yok bu izler yaklaşık olarak 6 ay yada bir sene sonra çok aza inecek yıllar içerisinde ise fark edilemeyecek kadar azalacaklaklardır. Meme dikleştirme ameliyatlarında genel olarak eriyen dikişler kullanıldığı için ameliyat sonrasında dikişlerin alınmasına gerek kalmaz.

Göğüs dikleştirme operasyonları hastanın mevcut dokuları üzerinden yapılan bir ameliyattır. Fakat bazı durumlarda meme dikleştirme ameliyatlarında ameliyat yapıldıktan sonra memenin hacmi yetersiz olacaksa bu durum önceden belirlenir ve uygun boyutlu bir meme protezi eklenerek, dik ve istenen boyutta göğüsler elde edilir.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı Sonrası

Göğüs dikleştirme ameliyatının ilk günleri oldukça rahat geçer.. Gelişen teknoloji ve ameliyat sonrası alınan tedbirlerle hastalar oldukça rahat bir ameliyat sonrası dönem geçirecekler ufak ağrılar ve sızlamalarda ilaç takviyeleri ile son bulacaktır. Göğüs dikleştirme estetik ameliyatı sonrasında hasta 3-4 gün içinde işine dönebilir.

Diğer Estetik Ameliyat Fiyatları

Burun Estetik Ameliyat Fiyatları, Burun Estetiği Ücretleri
Karın Estetiği ve Karın Germe Estetik Fiyatları
Erkeklerde Meme Büyümesi Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları
Meme Dikleştirme Estetik Ameliyatı Fiyatları
Çene ve Boyun Estetiği Fiyatları
Estetik Saç Ekimi Fiyatları
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Jinekomasti Ücretleri, Fiyatları ve Maliyeti

Yorum Gönder

SON YORUMLAR

Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu
Monnie tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Uzman Doktor tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
İrem tarafından 1 gün önce