Sporcu estetiği (Fasya altı tekniği) ile büyük göğüsler

Sporcu estetiği (Fasya altı tekniği)

Yıllar içerisinde yer çekimininde etkisi ile göğüs bölgesinde oluşan sarkmalar ve deformasyonlar kadınlar için son derece can sıkıcı bir durum şekline dönüşüyor. Son yıllarda “Fasya altı tekniği” olarak adlandırılan bu teknikte iz kalmıyor. Başta sporcular olmak üzre tüm kadınların ilgi duyduğu bu yöntem sıkça tercih edilmeye başlandı. Uygulanan bu teknik sonrasında kişi sosyal hayatına ve iş hayatına hemen dönebiliyor. Lokal anestezi ile uygulanabilen bu yöntem emzirme problemleri de çıkartmıyor.

Estetik alanına her geçen gün yeni bir teknik ve kolay operasyonlar eklenirken “Fasya altı tekniği” tekniği de bunlardan birisi oldu.. Özellikle kilo alıp vermeye bağlı olarak yada hamilelik sonrasında göğüslerde meydana gelen sarkmalarda kadınların imdadına yetişen bu teknik sayesinde yoğun çalışanlar ve sporcularda hemen sosyla yaşantısına dönme avantajı sayesinde bu uygulamayı tercih ediyorlar.

Hollywood yıldızlarının ilk tercihi

Fit ve sağlıklı bir yaşam sürmek için spor kesinlikle hayatımızın bir parçası olması gerekiyor. Fakat ne yazık ki bazı spor dalları göğüs bölgesinde erimeye neden olmaktadır. Özellikle bodybuilding spor tarzı yapan bayanların en büyük sorunlarından birisi göğüslerinin erimesi.. Bu durumdan şikayetçi olan bayanlar özellikle bunların içerisinde yer alan Hollywood yıldızları “Fasya altı tekniği” kullanıyor. Son olarak Demi Moore kullandığı bu yöntem göğüslerde bir kaç beden büyüme sağlanabiliyor. İz bırakmayan, ağrısız sızısız bir yöntem olan “Fasya altı tekniği” sporu asla bırakmam diyen bayanlar için oldukça ideal bi yöntem..

En iyi meme büyütme tekniği

En yeni ve en iyi meme büyütme tekniği arasında yer alan sporcu estetiği Fasya altı tekniği ile her kasın üzerinde bulunan ve fasya olarak adlandırılan zar ya da kılıf altında bir cep oluşturuluyor. Oluşturulan bu cep içerisine istenilen ebadta silikon protez yerleştiriliyor. Diğer estetik uygulamalarında ise göğüs kası altına yada göğüs altı bölgesine hazırlanan cep içerisinde protez konulmaktadır. Uygulanan Fasya altı tekniği yönteminde kaslara kesinlikle bir zarar verilmediği için sprocular bu yöntemi daha fazla tercih etmektedir. Uygulanan bu yöntemde ayrıca meme dokusuyla da herhangi bir temas olmamaktadır. Bu yöntemle göğüslerde son derece doğal bir görünüm elde edilir.

Sporcu estetiği (Fasya altı tekniği) avantajları

– Bu teknikte kayma riski yok.. Kas altına uygulanan silikon protezlerde kasın hareketine bağlı olarak protezin kayma riski vardır. Uygulanan bu yeni teknikte ise böyle bir risk yoktur.

– Bu yöntemde doğum sonrasında meydana gelen hafif yada orta derecedeki sarkmalarda da dikleştirme uygulanabilmektedir.

– Eğer göğüs bölgesindeki dokuda bir erime meydana gelmisse yada meme üstünde boşluklar oluşmussa bu estetik kaygıların giderilmesinde son derece ideal bir yöntem

– Uygulanan bu yöntem ile beraber göğüslerin doğal askıları olan bağlarda korunduğu için ileride meydana gelebilecek sarkmaları da yavaşlatmaktadır.

– Meme başları için uygulanan çift jelli implantlar aşağı doğru bakan meme uçlarını yukarı kaldırma da önemli bir avantaja sahiptir.

– Bu yöntem sayesinde iz bırakmadan göğüsler dikleştirilebilir ve büyültülebiliyor.

Yeni teknik emzirmede bir sorun oluşturmuyor

Uygulanan bu yeni teknikte göğüs kafesi ile herhangi bir temas yoktur ve göğüs kası olduğu gibi korunmaktadır. Bu nedenle iyileşmede çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Uygulanan yöntem ağrı hissedilmez ayrıca izsizdir. Yöntem doğum sonrasında emzirmede de herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Yorum Gönder

SON YORUMLAR

Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Bircan tarafından 1 gün önce
Düğün öncesi estetik yaptırmak moda oldu
Monnie tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
Uzman Doktor tarafından 1 gün önce
Kalça Estetiği Ameliyat Fiyatları
İrem tarafından 1 gün önce